Mobil DVR Araç Kamerası Kayıt Cihazı

Mobil DVR Araç Kamerası Kayıt Cihazı 4 Kanal

Date Time: March 29, 2024
Reading volume: 165
Author: ROYIS

Mobil DVR Araç Kamerası Kayıt Cihazı


Çin YUWEI Mobil DVR Araç Kamerası Kayıt Cihazı F4, 4G iletişimi, GPS konumlandırmayı, ADAS gelişmiş sürüş destek sistemini, DMS sürücü kamera sistemini entegre eder, 4 kanallı ses ve video kaydını, SD kart ve sabit disk depolamayı, sürüş veri kaydını, izleme ucu tarafından başlatılan çift yönlü çağrıları destekler , gerçek zamanlı izleme ve diğer işlevler.


4 Kanallı Mobil DVR Üreticileri


Mobil DVR Özellikleri

ADAS+DMS+BSD

Entegre ADAS gelişmiş sürüş destek sistemi, DMS sürücü izleme sistemi, BSD kör nokta izleme sistemi

Yüksek çözünürlüklü video kaydı

720P (1280*720) veya 1080P (1920*1080) 8 kanalı destekler

Gerçek zamanlı konum izleme

Ayarlanan dönüş zaman aralığına göre enlem, boylam, hız ve diğer bilgileri raporlayın

Büyük depolama kapasitesi

Döngüsel depolama için aynı anda 1 adet 2,5 inç sabit diski ve 1 SD kartı destekleyebilir

Dahili sürüş kaydedici

Arabanın "kara kutusu" olarak da bilinen yerleşik sürüş kaydedici. Kaza sorumluluğunun belirlenmesi için önemli bir temel sağlar

Zengin genişletme arayüzleri

Yağ çubukları, reklam ekranları, sayaçlar, tavan ışıkları ve güvenlik modülleri gibi çevre birimlerini kablolu bağlantı yoluyla bağlamak için geçiş portu

Veri güvenliği

Disk arızası veya araç çarpışması durumunda, önemli videoların kaybolmamasını sağlamak için videoyu arıza meydana gelmeden yaklaşık 10 saniye önce buluta yükleyin.


4 Kanallı Mobil DVR Tedarikçisi

4 Kanallı Mobil DVR fabrikası

4 Kanal Mobil DVR satışı

4 Kanallı Mobil DVR toptan satışı

4 kanallı mobil dvr çin

Mobil DVR Özellikleri

Taksi filolarında, çevrimiçi araç çağırma hizmetlerinde, küçük kamyonlarda, inşaat araçlarında vb. yaygın olarak kullanılır.


YUWEI , Shenzhen, Guangdong Eyaleti, Çin'de bulunan bir fabrikaya sahip 4 Kanallı Mobil DVR üreticisidir . Çin'deki araca monteli izleme sistemlerinin önde gelen tedarikçisidir. Fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin: hello@yuweitek.com "

Mobil DVR Q&A

MDVR fabrikanız nerede bulunuyor?

Genel merkezimiz Çin'in Shenzhen şehrinde olup, fabrikaları Hubei Eyaleti, Dongguan ve Wuhan'da bulunmaktadır. Toplam alan 15.000 m2 olup, mekanize üretim yapılmaktadır. Ziyaret etmenizi bekliyoruz.

YUWEI'nin MDVR'sinin diğer markalara göre avantajları nelerdir?

1. Çinli bir fabrika olarak, benzer performansa sahip MDVR için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

2. Ürün kalitesini ve sürekli teknolojik yükseltmeleri garanti eden, Çin'deki en iyi DVR üreticilerinden biriyiz.

3. 15.000 metrekarelik üretim alanıyla, orta ve büyük ölçekli filolara yönelik MDVR araç içi kamera ürünlerini hızlı bir şekilde sunabiliyoruz.

4. Ürünlerimiz, daha yüksek hassasiyet ve güvenilirlik sağlayan GPS ve Çin'in BDS çift konumlandırma sistemi ile donatılmıştır.

MDVR ADAS ve DSM'yi destekliyor mu?

F4 MDVR'miz bahsettiğiniz gibi ADAS (Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri) ve DSM (Sürücü Durum İzleme) sistemlerini desteklemektedir. Lütfen satın almaktan çekinmeyin.

YUWEI ürünlerinin kalitesi ne durumda?

Ürünlerimiz yalnızca Çin Zorunlu Sertifikasyonunu (CCC) geçmekle kalmıyor, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde FCC sertifikasını, Avrupa Birliği'nde CE sertifikasını, Birleşik Krallık'ta UKCA sertifikasını, Tayland'da NBTC sertifikasını da geçiyor ve düzenlemelere uyum için sürekli başvuruda bulunuyoruz. başka ülkelerde. Yetkili kurumlardan alınan sertifikalar sayesinde kaliteden emin olabilirsiniz.

Ürünleriniz şu anda nerelerde kullanılıyor?

Araç içi kameralarımız, MDVR ve diğer ürünlerimiz Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Türkiye, Brezilya, Meksika, Birleşik Krallık, Vietnam, Myanmar, Singapur, Hong Kong, Malezya, Endonezya ve daha birçok ülkede kullanılmaktadır. Şu anda 3000'in üzerinde filo ürünlerimizi kullanıyor.

Araç DVR'ı hangi tür filolar için uygundur?

Ürünlerimiz otobüsler, kamyonlar, römorklar, okul otobüsleri, temizlik araçları, damperli kamyonlar, ekskavatörler, römorklar, ambulanslar, itfaiye araçları vb. dahil olmak üzere her türlü araç için uygundur. Filo yöneticisiyseniz lütfen bize e-posta göndermekten çekinmeyin. Filonuz için en iyi çözümü bulmayı görüşmek üzere (hello@yuweitek.com).
Communicating with us can make you find a better fleet management equipment supplier
Get a quote
MESSAGE
*
*
*